Abú Dhabí

Menu:

Ubytování v SAE:

Zajistěte si ubytování ve Spojených arabsých emirátech online za pár minut. Největší nabídka hotelů. Nejlepší ceny. Bez rezervačních poplatků. Vše v češtině. Nezávislé recenze hotelů.


Kompletní nabídka ubytování v SAE


Levné hotely v Abú Dhabí


>> Aktuální nabídka hotelů v Abú Dhabí <<

Zde je výběr levnějších hotelů v Abú Dhabí:

Al Diar Mina Hotel
Tento hotel najdeme patnáct minut chůze od Abu Dhabi Mall. Al Diar Mina Hotel nabízí ubytování v pokojích se satelitní televizí. Klimatizované pokoje v hotelu Al Diar Mina jsou zařízené dřevěným nábytkem a kobercy. Všechny pokoje jsou vybaveny pracovním stolem, vysoušečem vlasů a kuchyňským koutem s varnou konvicí a lednicí. Kavárna Mina Hotel nabízí místní i mezinárodní kuchyni.
Podrobnější informace o hotelu Al Diar Mina Hotel, fotografie, recenze hotelu.

Al Jazira Club Hotel
Club Hotel se nachází v moderní budově ve sportovním a kulturním areálu Al Jazira. K dispozici je krytý olympijský bazén, dobře vybavená posilovna i bowlingová dráha. Prostorné pokoje v Al Jazira Club Hotel jsou vybavené moderním nábytkem a televizí s plochou obrazovkou. Součástí všech pokojů je také minibar a koupelna s vanou.

V hotelové restauraci si hosté mohou vychutnat typické jídlo emirátu Abu Dhabi a široký výběr pokrmů z mezinárodní kuchyně. Hotel Al Jazira Club nabízí také bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách, hernu a půjčovnu automobilů. K dispozici je bezplatné hotelové parkoviště. Mezinárodní letiště je od hotelu Al Jazira vzdálené necelých patnáct minut jízdy.
Podrobnější informace o hotelu Al Jazira Club Hotel, fotografie, recenze hotelu.