Abú Dhabí

Menu:

Ubytování v SAE:

Zajistěte si ubytování ve Spojených arabských emirátech online za pár minut. Největší nabídka hotelů. Nejlepší ceny. Bez rezervačních poplatků. Vše v češtině. Nezávislé recenze hotelů.


Kompletní nabídka ubytování v SAE


Český ráj láká turisty z celé republiky

Český ráj patří mezi turisticky nejatraktivnější místa naší republiky. Tato překrásná oblast se nachází pouhých 50 kilometrů od hlavního města Prahy. V této malebné krajině, která se rozkládá na středním toku Jizery, se mísí rozmanité přírodní krásy s bohatými historickými památkami, je zde mnoho zámků, hradů a památek, které zastupují lidovou architekturu.

Navštivte Český ráj a ubytujte se zde

Zajistěte si ubytování zavčasu, můžete vybírat z pestré nabídky hotelů, penzionů nebo různých chatiček. Pokud dáváte přednost ubytování na vyšší úrovni, pak zvolte hotely, nejlépe 4 nebo 5 hvězdičkové. Velký komfort přináší hotel Spa Resort Tree of Life, ve kterém se nachází také lázeňské služby. Naopak jednodušší ubytování, které má blíže k přírodě, nabízí chatky nebo kempy. Ačkoliv zde nemáte takový komfort, jako v hotelu, ubytování zde má své neobyčejné kouzlo. Zjistěte si více informací o svém hotelu podle hodnocení hotelů.

Nádherná příroda

Zkuste si rezervovat hotel co nejdříve, ještě před svým odjezdem na dovolenou. Můžete si pak nerušeně užívat jedinečné přírody v Českém ráji. Procházky slavnými turistickými stezkami jsou skutečně jedinečné, obzvlášť když vás překvapí krásným výhledem. Na obzoru se totiž nachází Bezděz, Ralsko, Ještěd nebo Kozákov, Tábor, Trosky a také hruboskalská bariéra se staroslavným Valdštejnem. Českého ráje se nebudete moci nasytit, pořád se sem budete chtít vracet, neboť vás místní příroda bude stále přitahovat.

Členitost krajiny je charakterizována skalními městy, ale také rostlinnými a živočišnými společenstvy. Díky tomu byla vyhlášena jako první chráněná krajinná oblast již v roce 1955. Nachází se zde také mnoho ohrožených biologických druhů.

Pokud jste v Českém ráji ještě nebyli, pak je nejvyšší čas to napravit.